O nás

Naša spoločnosť je na trhu  so službami spojenými s pneumatikami vyše 20 rokov. Postupne sa rozvíjala od opráv pneumatík a protektorovania do dnešného stavu. Spoločnosť drží krok s modernými trendmi, zachováva všetky služby od samotného vzniku a spektrum služieb neustále modernizuje a rozširuje. Staráme sa o celkový podvozok vozidiel našich zákazníkov. Predávame iba overené pneumatiky homologované pre európsky trh. V našej ponuke nájdete aj servisovanie diskov a podvozkov. Naše dielne sú prispôsobené pre poskytovanie služieb všetkých druhov motorových vozidiel, strojov  a manipulačnej techniky.  Medzi spokojných klientov patria koneční zákazníci, predajcovia pneumatík, prepravné spoločnosti, poľnohospodárske družstvá, stavebné spoločnosti.  Spoločnosť kladie dôraz na kvalifikovanosť a neustále vzdelávanie všetkých členov tímu ako aj na kvalitu technológií, ktoré používa na svojich prevádzkach. Používame stroje a zariadenia , ktoré sú certifikované. Sklady neustále dopĺňame tovarom, ktorý je pripravený na aktuálnu sezónu. Zákazníci nás môžu navštíviť v kamenných predajniach na adresách  Chminianska Nová  Ves  106 a na Bardejovskej 15  Prešov –  Ľubotice, kde vás obslúži náš vyškolený personál, alebo na e-shopoch pre veľkoobchod  www.a-a-s.eu  a maloobchod www.servispneu.sk.

Kamenná predajňa Chminianska Nová Ves

U nás si môžete kúpiť pneumatiky za internetové ceny a získať zľavu pri nákupe pneumatík a prezutí. Radi Vám poradíme  pri kúpe pneumatík, objednávku môžete vytvoriť aj sami samoobslužným nákupným systémom, alebo objednať pneumatiky v pohodlí svojho domova na stránke www.servispneu.sk  Nechajte si doručiť požadované pneumatiky do Vami zvoleného servisu, objednajte si termín, potom už len stačí prísť včas.

                                                                                                                                    Kamenná  predajňa Prešov      

Koronavírus  opatrenia

Vážený zákazníci vzhľadom na neľahkú situáciu v oblasti zabezpečenia bezpečnosti pri práci či už pre Vás a aj pre našich zamestnancov prosím venujte pozornosť týmto zmenám, ktoré sa týkajú priamo vás a vstupujú do platnosti od 6.4.2020 až do odvolania:

-otváracia doba od 8:00 do 16:00 od 16:00 dezinfekcia priestorov 

-platiť na pobočkách sa dá iba bezhotovostne – kartou

-odporúčame objednávku cez www.nazal.eu (sekcia v pravo hore objednávka prezutia)

-rešpektujete pokyny servisného personálu. 

 

Kontakt